Pražená káva Colombia Excelso Descafeinado 250g zrnková

Kód: 301
Neohodnoceno
Značka: BOBKAFE.CZ
219 Kč –9 %
bokcafe colombia excelso
219 Kč –9 % 199 Kč / ks
Skladem - čerstvě upraženo
Můžeme doručit do:
21.9.2021

Bezkofeinová kolumbijská káva nejvyšší kvality, 100% arabika, s vyváženou chutí a jemnou kyselostí. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezkofeinová kolumbijská káva nejvyšší kvality, 100% arabica, s harmonickou chutí a jemnou kyselostí. Naše bezkofeinová káva vám bude chutnat stejně jako kterákoliv jiná káva odrůdy arabica. Na to dáme srk, teda krk! Kofein je speciální technologií šetrně odebrán z vlhkých zrn. Chuť a aroma je plně zachováno.

Proč Kolumbie?
Kolumbijská káva je považována znalci kávy za jednu z nejjemnějších. Společně s brazilskými odrůdami má velmi vyvážené aroma a poměrně nízkou aciditu. Tato zrnková káva je zbavována kofeinu šetrnou přírodní metodou — tzv. mokré CO2.

Jak samotný proces vypadá?
Jsou dva způsoby odstranění kofeinu z kávových zrn. Buď chemickou cestou nebo přírodní, šetrnější.
Ta naše Colombia Excelso je zbavována kofeinu výhradně přírodní cestou za pomoci CO2. Kávová zrna jsou napařena a poté za vysoké teploty vystavena proudu oxidu uhličitého, zahřátého na extrémně vysokou teplotu. Oxid uhličitý, neboli CO2, je známý plyn, který všichni běžně vydechujeme. CO2 do sebe kofein pohltí, naváže a poté prochází přes uhlíkové filtry ze zrn pryč.

Proč kafe bez kofeinu?
Když jste dočetli až sem, je nám jasné, že o kávě bez kofeinu uvažujete. Víme proč. Máte špatný spánek? Nebo vám kofein nedělá dobře kvůli srdci a zvyšování tlaku? Chcete si šálek dopřát i navečer? Nedoporučil vám kávu váš lékař? Nebo čekáte miminko a bojíte se, že se kávou zbytečně ohrozíte? Nebojte. Všechny tyto obavy můžete zapít bezkofeinovou znamenitou kávou. Ranní ani večerní kafe si nemusíte odepírat. Mnoho zákazníků nám potvrdilo, a sám vrchní Bob Pražič a majitel naší pražírny je toho důkazem, že se dá toto bezkofeinové kafe pít i odpoledne nebo navečer a spánek vám to nenaruší, srdíčko nerozbuší. S klidem na duši.


Malé varování přeci jen máme. Jakmile zjistíte, že ji můžete pít kdykoliv, a že vás kofein nijak neovlivní, začnete si Kolumbii vychutnávat mnohem častěji - říkáme tomu příjemná závislost :)

Složení: 100% Arabica (čerstvě pražená zrnková káva)

ŽIVOT ZAČÍNÁ PO KÁVĚ...

Doplňkové parametry

Kategorie: Pražená káva bez kofeinu
Hmotnost: 0.26 kg

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.