Vážení zákazníci. E-shop je momentálně mimo provoz z důvodu přípravy nového designu a nové nabídky výborné kávy. Spuštění je plánováno na začátek roku 2023. Těšíme se na Vás!

Pražená káva Costarica Tarrazu Multa zrnková

Kód: 81 81-1000 Zvolte variantu
Značka: BOBKAFE.CZ
199 Kč 599 Kč od 199 Kč –7 % –2 % až –7 %
bokcafe costarica
199 Kč 599 Kč od 199 Kč –7 % –2 % až –7 % 186 Kč / ks 589 Kč / ks od 186 Kč / ks
Dočasně nedostupné - praží se Dočasně nedostupné - praží se Zvolte variantu
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
7.12.2022 7.12.2022 Zvolte variantu

Údajně nejlepší káva na světě. Kostarická káva. 100 % Arabica. Jemňoučká, dobroučká, voňavoučká... Více není třeba dodávat :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Údajně nejlepší káva na světě. Kostarická káva. 100% Arabica. Je to klišé, nebo pravda? Prosím, posuďte sami. My vám jen řekneme, že tuto kávu pražíme s tou největší péčí a respektem k jejím přednostem. Střední pražení, jemná acidita, ovocné tělo s příchutí vanilky a ananasu. A v ústech vám ještě chvíli zůstane ta čistá, kávově hořkosladká chuť. Chováme se k zrnkům uctivě, pečlivě a ručně vybíráme špatná zrna pryč. Káva z Kostariky si to rozhodně zaslouží. Doporučuje ji pro netradiční kávové zážitky. Kdo z vás nebo vašich přátel už ochutnal Kostariku?

Proč kávu z Tarazzú?
Kávovníky rostou v regionu, kde kdysi bývaly lávové sopky. Ve vašem šálku pak můžete přivonět k sopečné historii tamější přírody. Pojďme si ještě trochu představit původ a kořeny této ceněné kávy. Kávové boby dovážíme z oblasti Los Santos, kanton Tarrazú. Kávovníky se pěstují v rozmezí výšek 1200-1800 m n.m. Tedy poměrně vysoko. Berme ale v úvahu, že v Kostarice je tropické pásmo, proto v takových nadmořských výškách není ještě sníh ani zima jako třeba v Alpách. Kostarické kávě se také říká „káva z vysočiny“, nikoliv té naší, ale z vysočiny v Kostarice.

Káva je v celém kantonu Tarrazú hlavním zdrojem příjmů místních lidí. Region je velmi závislý na převodech peněz od emigrantů, kteří žijí a pracují v USA. Tento odliv pracovníků do USA vynahrazuje příliv sezónních pracovníků z Panamy, kteří pomáhají s každoroční sklizní kávy. Právě kanton Tarrazú produkuje nejžádanější kávu v Kostarice. Podporujeme tak nejen vaše chuťové buňky, ale i rodinné plantáže v exotické Kostarice.

Složení: 100% arabica (čerstvě pražená zrnková káva)
Způsob zpracování kávy: mokré

ŽIVOT ZAČÍNÁ PO KÁVĚ...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.