Náš kávový příběh

Když konečně přijdete na to, co vás v životě skutečně baví a naplňuje, nemůžete jinak. A tak je z manažera  pražič.

Ano, pražič — ne Pražák. Sídlíme totiž na Vysočině. Ale ani tady to na salámu určitě nemáme. Kafe je řemeslo. Zasadit, vypěstovat, sklidit, přebrat, usušit, dovézt, přebrat, upražit, přebrat, nechat vydýchat, prodat, namlít a teď? Filtr, moka, turek, frenchpress nebo mašina? Pojďme společně usrkávat z příběhů kávy na našem blogu, který nazýváme Kafočlánky.

Všude samej coffeelover, kafíčko, presíčko, srdíčko. Ale co je skutečně za tou hořkohnědou vůní? Pojďme si společně usrknout z příběhu kávy, od plantáže až po zrnko padající do vašeho mlýnku.

Víte, co je zásadní při výběru balené  kávy? Čerstvost. Vaše taky, ale především pražení. I nejpovedenější sklizeň z Etiopie zabijete tím, že ji necháte měsíce, nedejbože roky (ano, děje se to), ležet na regálech. Bob the Pražič vstává každý den proto, aby připravil novou várku. U naší kávy se vám nezkřiví obličej po prvním doušku ani v něm neucítíte kyselou okurku.

V čem je naše pražírna jedinečná, když je v okolí tolik coffeelovers, řetězců i rodinných podniků, odborníků na jemnost mletí a na pumpkin latté? Asi byste to měli vyzkoušet sami. Protože chuť je silnější než slova.

Děláme co můžeme i musíme. Jsme Bob the Pražič, z manažera pražičem, který svou práci žere. Teda pije.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení